Budeme zateplovat rodinný dům. Chceme využít program Zelená úsporám. Projekt se zpracovává. Chci se ale rozhodnout pro nějaký systém. Máme zdi 37 z CDK 36 cihelné bloky. Líbí se mi Baumit Premium fasáda. Chtěla bych vědět zkušenosti a jestli se vyplatí.

Zateplovací systém Baumit Premium je výrobek nejvyšší kvality, ale také tomu odpovídá cena. Systém je určen především na starší budovy, kde vzlíná vlhkost a kde je zapotřebí maximální paropropustnosti zateplení. Lze ho samozřejmě použít i na jaké koliv jiné stavby.

Systém je v SVT zapsaný. Výhodou desek Open reflect je lepší izolační schopnost oproti klasickému EPS 70F. Omítka NANOPOR je momentálně nejkvalitnější pastovitá omítka na trhu. Rozhodne můžeme doporučit.

Písemná poděkování

Přečtěte si písemné reference a poděkování od našich spokojených zákazníků. Reference zateplení domu.

Tip na zateplení!

Víte, že je důležité při volbě partnera volit podle referencí?

Volejte kdykoli:

606 030 998
Ondřej Jouza

608 384 350
Josef Černý

732 643 140
Ing. Pavel Velda

605 862 504
Lukáš Jelínek

Rádi Vám poskytneme seznam kontaktů na naše spokojené zákazníky.

Naše reference

Podívejte se na naše dokončené projekty zateplení domu či fasády. Můžete si porovnávat různá řešení a provedení, nebo se nechte inspirovat.

Zateplení domu Praha – Dolní Měcholupy - 1

Zateplení domu Praha – Dolní Měcholupy - 1

Na tento krásný rodinný dvojdomek jsme použili zateplovací systém Baumit EPS F Plus, jedná se o šedé objemově stabilizované desky z polystyrenu s…
[více]