Trend v designu stěn - BetonOptik

Povrchová úprava BetonOptikMezi současné nejpopulárnější trendy patří fasády a stěny s povrchovým vzhledem betonu. Ten nemusí být vždy nutně šedivý, provádí se v různě barevném spektru. Svým moderním designem se hodí nejen na domy, lofty a objekty v průmyslových částí a v dynamicky se rozvíjejících čtvrtích měst, ale může se elegantně uplatnit i ve staré zástavbě. Používá se standardně na stěnách jak v exteriéru, tak v interiéru.

Co je BetonOptik ?

BetonOptik představuje úpravu povrchů, která věrně imituje pohledový beton. To znamená, že stěna na první pohled vypadá, jako by byla z betonu, nicméně pod touto povrchovou úpravou není neprodyšný beton, ale například kontaktní zateplovací systém (KZS), který Vám do budoucna ušetří mnoho nákladů na energie.

Přednosti povrchové úpravy BetonOptik

Pokud jde o zpracování, je BetonOptik skutečně přívětivý. Umí se přizpůsobit celkovému technologickému zpracování podle požadavků a přání architekta nebo investora. Proto je to velice vděčný materiál při povrchové úpravě po zateplení domu.

BetonOptik dále umožňuje dokonalé barevné prolínání vrstev materiálů. Díky své jedinečné materiálové skladbě můžeme BetonOptik připravit v požadované barvě, neboť umožňuje docílit velmi proměnlivou odstínovou škálu klasického pohledového betonu.  

Ve finále může být povrch pohledového betonu hladký nebo kreativně upravený ve vrstvách či ve stylu hrubé betonové omítky.

Vlastnosti BetonOptiku odpovídají všem požadavkům stavitelů na moderní kvalitní materiál. Jak jsme již zmínili, lze jej bez potíží nanést jak na běžné povrchy, tak i na kontaktní zateplovací systémy. Můžeme tedy s klidným svědomím a zárukou kvality použít BetonOptik jako elegantní povrchovou úpravu čili omítku podle Vašich přání a představ na zateplení domu.

Reference: Zateplení domu a garáže systémem BetonOptik  

zateplení domu s BetonOptik povrchová úprava BetonOptik povrchová úprava BetonOptik

Tip na zateplení!

Víte, že je důležité při volbě partnera volit podle referencí?

Volejte kdykoli:

603 409 403
Ondřej Jouza

608 384 350
Josef Černý

732 643 140
Ing. Pavel Velda

Rádi Vám poskytneme seznam kontaktů na naše spokojené zákazníky.

Naše reference

Zateplení RD Císařská Kuchyně - střední Čechy

Zateplení RD Císařská Kuchyně - střední Čechy

Zadání investora byla pouze aplikace probarvené silikonové omítky na již připravený podklad. Hlavním úskalým realizace byla kvalita podkladu a…
[více]