Chtěl bych zateplit nově zrekonstruovaný dům, který byl původně téměř celý z nepálených cihel. Mám strach ho zateplit polystyrenem. Celý barák je podříznutý a v podlaze izolace + polystyren. Je možnost tedy takovýto dům zateplit polystyrenem?

Není třeba se bát, řešení existuje použitím zateplovací systém Baumit OPEN Reflect.

Jedná se o plně difůzní systém určený pro renovace starších domů, kde je zdivo s trvalým obsahem vlhkosti (jako např. původní nepálené cihly, zvětralé zavlhlé zdivo s vápenými a solnými výkvěty).

Z hlediska finanční úspory je možné uvažovat skladbu BAUMIT OPEN reflect do výšky cca 2,5m od země (výška závisí na posouzení lokálních podmínek na místě) a nad ním pokračovat v klasickém zateplení s polystyrenem EPS-F. Důležité je použít na celou plochu fasády jednotnou probarvenou omítku BAUMIT OPEN strukturální omítku pro zajištění nehostnosti plochy.

Písemná poděkování

Přečtěte si písemné reference a poděkování od našich spokojených zákazníků. Reference zateplení domu.

Tip na zateplení!

Víte, že je důležité při volbě partnera volit podle referencí?

Volejte kdykoli:

606 030 998
Ondřej Jouza

608 384 350
Josef Černý

732 643 140
Ing. Pavel Velda

605 862 504
Lukáš Jelínek

Rádi Vám poskytneme seznam kontaktů na naše spokojené zákazníky.

Naše reference

Podívejte se na naše dokončené projekty zateplení domu či fasády. Můžete si porovnávat různá řešení a provedení, nebo se nechte inspirovat.

Zateplení domu Praha - Dolní Měcholupy - 3

Zateplení domu Praha - Dolní Měcholupy - 3

Praha- Dolní Měcholupy -3, 9/2010 V tomto případě jsme zrekonstruovali tento dvougenerační RD, na přání investora jsme nejdříve dodali nová plastová…
[více]