Zateplení domu Čimice

Datum realizace:31.03.2015

Zateplení domu Čimice

Dobrý den,
 
rád bych vám poděkoval za výborně provedené zateplení našeho domu, celá akce dopadla myslím velmi dobře a k naší plné spokojenosti. Jednání s panem Černým bylo vždy velmi bezproblémové, ocenil jsem jeho mimořádně vstřícný přístup, navržená vstupní kalkulace byla podrobná a přesná, dopředu jsme věděli kolik a za co platíme. A snad i díky tomu byla sjednaná cena přesně dodržena - bez dodatečných víceprací, jak bývá obvyklé. Nebyl problém ani s pracemi, které přímo se zakázkou nesouvisely, zvládlo se vše a za velmi příznivou cenu.
Kluci byli šikovní, pracovali sedm dní v týdnu a bylo znát, že přemýšlí o tom, co dělají. Termín se tak povedlo dodržet i přes nepřízeň počasí.
 
Jsem si jistý, že s tímto přístupem nebudete mít nouzi ani o zakázky, ani o spokojené zákazníky a přeji vám hodně úspěchů. V příloze najdete několik fotografií, třeba se budou hodit :-)
 
S pozdravem
Jan Nachtigal

Josef Černý

Stavbyvedoucí
Josef Černý

Vyjádření zákazníka
(PDF, 44 kB)Další fotografie zateplení

Tip na zateplení!

Víte, že je důležité při volbě partnera volit podle referencí?

Volejte kdykoli:

603 409 403
Ondřej Jouza

608 384 350
Josef Černý

732 643 140
Ing. Pavel Velda

Rádi Vám poskytneme seznam kontaktů na naše spokojené zákazníky.

Naše reference

Zateplení rodinného domu p. Nováka - Úročnice II. etapa

Zateplení rodinného domu p. Nováka - Úročnice II. etapa

Dokončení náročné realizace z roku 2008 aplikací pórovitých cihelných pásků na zateplovací systém. S ohledem na to, že již při aplikaci zateplení…
[více]