Zateplení – obytný dům Kolín, kontaktní zateplovací systém Baumit EPS-F s omítkou Baumit Nanopor

Datum realizace:08.07.2009

Zateplení – obytný dům Kolín, kontaktní zateplovací systém Baumit EPS-F s omítkou Baumit Nanopor

Celková revitalizace obytného domu z druhé poloviny minulého století nebyla pouze o fasádě, ale zahrnovala kompletní rekonstrukci vnitřních prostor vč. změny dispozic a výměny všech rozvodů. V exteriéru šlo o střechu a také o fasádu. Naším úkolem byla realizace poslední fáze, tedy kabátu domu – fasády. Na objektu jsou osazeny předokenní rolety a jejich integrace do konceptu fasády představovala jeden z náročných úkolů při přípravě, ale i jeden z nosných detailů při realizaci. Tloušťka izolantu 14 cm. S ohledem na velké plochy a snahu investora aplikovat materiály s vysokou technickou hodnotou byla jako povrchová báze materiálu vybraná omítka Baumit Nanopor se samočisticím efektem. Byl zvolen bílý odstín, 2 mm. Přibližná cena cca 470.000,- Kč.Písemná poděkování

Přečtěte si písemné reference a poděkování od našich spokojených zákazníků. Reference zateplení domu.

Tip na zateplení!

Víte, že je důležité při volbě partnera volit podle referencí?

Volejte kdykoli:

606 030 998
Ondřej Jouza

608 384 350
Josef Černý

732 643 140
Ing. Pavel Velda

605 862 504
Lukáš Jelínek

Rádi Vám poskytneme seznam kontaktů na naše spokojené zákazníky.

Naše reference

Podívejte se na naše dokončené projekty zateplení domu či fasády. Můžete si porovnávat různá řešení a provedení, nebo se nechte inspirovat.

Beroun - Čmelík

Beroun - Čmelík

Kontaktní zateplení se spodním kotvením, které zabrání prokreslování hmoždinek na povrchu nepředstavuje žádné omezení pro objekty tohoto typu.
[více]